Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: OvidiuMIesire soft offroad Bucuresti
Iesim zilele acestea pe langa Bucuresti la cateva ore de soft offroad? Exista locuri interesante pentru asa ceva, cum ar fi groapa Fundeni.
Răspunde
Pentru ca m-ati lasat singur uite ce isprava am facut azi Smile Traversare padurea Scrovistea:

https://drive.google.com/folderview?id=1...JC_1L-LEtk
[+] 1 utilizator apreciază postarea lui OvidiuM
Răspunde
Hehe... noroc cu troliul si ... cu copacii :D
Duster PH2 2015 4WD 1.6 16v Euro5 K4M Laureate
Duster PH1 2011 4WD 1.5 dCi Euro5 K9K Laureate
Bilstein by Mudster, H&R, Insa Turbo Dakar / BFGoodrich AT KO2
http://instagr.am/echipa13

[+] 1 utilizator apreciază postarea lui Adrian Dancu
Răspunde
E foarte faina zona aia, merita explorata. Cat despre intamplare, a fost tare amuzant.
Eu am plecat dimineata neechipat sa cumpar o protectie de pat pentru copil si diverse alte scutecisme. Dar am zis sa ma duc mai intai la Dedeman sa iau cateva chestii de bricolaj. De la Dedeman Baneasa am zis ca e prea frumos afara si padurea e colea,ia hai sa ma duc sa explorez (caut sa cumpar teren in zona aia). Ajuns in zona, s-a erectat exploratorul din mine la vederea unui drum misterios care se afunda in padure. Pe sattelite view parea ca se duce spre un lac. Am purces pe el si dupa ce m-am ratacit si bagat prin toate tufisurile am hotarat ca mai bine merg tot inainte sa ies in partea cealalta a padurii. Dupa cateva minute am ajuns la aceasta ... baltuta care parea complet inofensiva. Fiind cu haine de oras si tenesii aia buni, incarcat cu incredere in dibacia mea de offroader, nu m-am obosit sa ma dau jos sa verific. Cu o ultima sclipire de inteligenta insa,  am observat urme care ocoleau cat mai pe departe acea balta aparent inofensiva, chiar pe alternative mult mai grele. Asa ca din mers m-am pozitionat cu botul spre un copac mai vanjos, just in case. Balta era de fapt un namol cumplit de adanc, dupa cum se poate observa din adancimea urmelor mele langa masina. Nu m-am blocat in ea, m-am scufundat efectiv in cateva secunde. Am oftat, am coborat afundandu-ma pana la genunchi, am trimis sms acasa ca eu m-am blocat im padure si mai intarzii.
Dupa cum spunea un prieten, da deci s-a dus Ovidiu o singura data la cumparaturi pentru copil si atunci a ramas in noroi in padure.
[+] 1 utilizator apreciază postarea lui OvidiuM
Răspunde

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  Iesire o zi Valea Doftanei [B-PH][Vineri, 1.12.2017] Andrei Niculescu 1 345 30-11-2017, 03:15 PM
Ultimul mesaj: Andrei Niculescu
  Iesire jumatate de zi Comana-Mihai Bravu [GR][Duminica, 29.10.2017] Andrei Niculescu 5 605 27-10-2017, 09:00 PM
Ultimul mesaj: dtel

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)