Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Adrian DancuTabara de off-road Duster Hobby Racing 2018
Smile 
https://www.facebook.com/events/271207870085696/
Nota: desi evenimentul este public discutiile de pe Facebook de pe acest event nu pot fi urmarite de cei care nu au cont de FB.
Vom incerca sa anuntam si aici update-uri la eveniment, insa e posibil sa apara oarecare intarzieri fata de update-urile anuntate de organizatori pe Facebook.

Dupa o prima editie care s-a bucurat de succes si de aprecierea participantilor am hotarat sa repetam evenimentul in aceeasi perioada ca si anul trecut, in ideea de a nu schimba ceva ce functioneaza bine... Smile
Asadar, dragi prieteni dusteristi, proprietari, utilizatori si simpatizanti ai modelului, va invitam la ceea de-a doua editie a Taberei intre 30 mai - 03 iunie sa aflati mai multe despre masinile voastre, si sa descoperiti aventura alaturi de oameni pasionati de Dustere, off-road si motorsport.
Se poate inscrie oricine cu conditia sa participe cu un Duster.

Centrul operativ va fi instalat in acelasi loc ca si anul trecut, in pensiunea "Ovidiu & Paula”. Participantii vor fi cazati si in alte cateva vile si cabane din apropiere, sau pot opta pentru campingul de langa pensiune care dispune de cabine de dusuri si toalete moderne, precum si curent electric pentru rulote.

Preturile si programul detaliat vor fi publicate in cateva zile.

Pentru un feedback prompt si informare eficienta, va rog sa postati intrebarile si comentariile voastre aici pe pagina evenimentului.
Va multumim!

Poze de la locatia evenimentului

https://www.facebook.com/events/27120787...056702644/
Duster PH2 2015 4WD 1.6 16v Euro5 K4M Laureate
Duster PH1 2011 4WD 1.5 dCi Euro5 K9K Laureate
Bilstein by Mudster, H&R, Insa Turbo Dakar / BFGoodrich AT KO2
http://instagr.am/echipa13

Răspunde
Eu vin cu siguranta. Pentru Bucuresteni, facem brigada pana acolo? Smile
Răspunde
@OvidiuM sa incerci sa urmaresti si pe Facebook - din cate stiu, inscrierea va fi pe baza unui Google Sheet in care se va trece fiecare cu cele necesare - ce fel de cazare, cate pers, pe ce perioada, etc... Eu voi incerca sa fac update si aici cand vor veni updates de la colegii organizatori via Facebook.

Răspunde
Sa stii ca fara cont pe facebook e imposibil de vazut detalii. Mai mult, se pare ca exista comentarii la eventul respectiv, dar nici ele nu se vad. Daca ar putea intretine un google spreadsheet cu participari si info ar fi super, mai ales ca documentele google au si chat/comentarii.

Nevermind, mi-am facut cont pe facebook, bleah Smile)
Răspunde
Smile 
Da, m-am uitat si eu, desi event-ul e public, nu se vede "Discussion" fara sa fii logged in. Un rau necesar si Facebook asta. Marturisesc ca l-am avut inchis vreo 5 ani pana anul trecut cand l-am re-activat sa tin legatura... in principal cu colegi dusteristi  Happywide  noa... acuma da-i "GOING" la event  Cool ne auzim Wink

Răspunde
Am dat going si la Dacii Liberi unde ma inscriu la clasa hobby si la tabara de weekendul de dupa. Vor fi 2 saptamani interesante.
Pentru tabara am sa aleg desigur varianta camping Smile
[+] 1 utilizator apreciază postarea lui OvidiuM
Răspunde
UPDATES:

Centrul operativ va fi instalat in acelasi loc ca si anul trecut, in pensiunea "Ovidiu & Paula”. Programul in mod traditional va include cel putin o plimbare organizata in coloana cu vizitarea unor puncte de interes turistic, un exercitiu de navigare dupa roadbook si o intrecere de indemanare in teren accidentat pe un traseu marcat. Ziua va asteapta aventuri noi si adrenalina iar seara distractia si relaxarea din jurul focului de tabara cu povesti si cantari...

Preturi cazare:
Pensiunea "Ovidiu si Paula": 9 camere duble + 2 apartamente 4pers
140 lei / zi - camera dubla cu mic dejun inclus
180 lei / zi - apartament 4 persoane cu mic dejun inclus (2 adulti + 2 copii)

Pensiunea "Smaranda": 6 camere duble

Pensiunea "Lucretia": 7 camere duble

Camping amenajat (dusuri, toalete, curent):
Cort: 30 lei / cort / zi / max 4 persoane
Rulota: 45 lei / rulota / max 4 persoane
Taxele includ parcare pentru 1 autoturism si acces la dusuri si toalete.
Suplimentar se plateste:
5 lei/zi/persoana - de la a 5-a persoana / cort sau rulota
10 lei/zi/auto - parcare pt autoturisme suplimentare / cort sau rulota
4 lei/zi - acces la reteau electrica
Mic dejun: adulti: 30 lei, copii: 10 lei (la Pensiunea "Ovidiu si Paula")

Cina se va servi in Restaurantul pensiunii "Ovidiu si Paula", dupa terminarea programului de activitati, in jurul orelor 18:00-19:00. Preturi: 50 lei / adulti, 25 lei / copii
Cei care au preferinte speciale privind mesele zilnice rugam sa ne anunte in momentul rezervarii.

Rezervari se pot face prin semnalarea intentiei de participare, dupa care se plateste avans de 350 de lei (cazare la pensiune/vila) sau de 100 lei (camping) pentru validarea inscrierii. Numarul de camere fiind limitat ecestea se vor da in ordinea platilor, o rezervare nefinalizata prin plata avansului expira dupa 24 de ore.

Platile se vor face prin virament bancar in contul asociatiei ACS DUSTER HOBBY RACING, mentionand pe ordinul de plata:
“INSCRIERE TABARA DE OFF-ROAD 2018”
IBAN: RO03BTRLRONCRT0359630401, deschis la Banca Transilvania Suc Tg-Mures

Zold Zsombor – 0745653326, Suciu Marius – 0752170898
dusterhr@gmail.com
Va asteptam!

Pentru un feedback prompt si informare eficienta, va rog sa postati intrebarile si comentariile voastre aici pe pagina evenimentului.
Va multumim!

[+] 1 utilizator apreciază postarea lui Adrian Dancu
Răspunde

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  DUSTER TROPHY - editia a II-a Doru Czobor 1 30 Ieri, 11:10 AM
Ultimul mesaj: Doru Czobor
  Tabăra de off-road de la Ibănești, iunie 2017 Gabi Hulea 0 290 30-10-2017, 08:09 PM
Ultimul mesaj: Gabi Hulea

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)